HİZMET-İŞ HAK-İŞ  
 
Yetkili Girişi
Genel Yönetim Kurulu
Genel Denetleme Kurulu
Genel Disiplin Kurulu
Şube Başkanlıkları
Bölge Başkanlıkları
İl ve İlçe Başkanlıkları
İrtibat Büroları
İşyeri Sendika Temsilcileri
Kadın Komitesi
Engeliler Komitesi
Kültür Sanat Komitesi
Gençlik Komitesi
Personel (Merkez)
Personel (Taşra)
 


ERZURUM ŞUBE BAŞKANLIĞINA BAĞLI İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ
ARTVİN / BORÇKA BELEDİYESİ
ARTVİN / YUSUFELİ BELEDİYESİ
ERZURUM / AŞKALE BELEDİYESİ
ERZURUM / BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / ESKİ GENEL MÜD.
ERZURUM / ÇAT BELEDİYESİ
ERZURUM / İSPİR BELEDİYESİ
ERZURUM / KÖPRÜKÖY BELEDİYESİ
ERZURUM / NARMAN BELEDİYESİ
ERZURUM / OLTU BELEDİYESİ
ERZURUM / PALANDÖKEN BELEDİYESİ
ERZURUM / PAZARYOLU BELEDİYESİ
ERZURUM / ŞENKAYA BELEDİYESİ
ERZURUM / TEKMAN BELEDİYESİ
ERZURUM / TORTUM BELEDİYESİ
ERZURUM / UZUNDERE BELEDİYESİ
ERZURUM / YAKUTİYE BELEDİYESİ


ARTVİN / BORÇKA BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Hüseyin AKSU Baştemsilci
Begcan KÖSE Temsilci


ARTVİN / YUSUFELİ BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
İsrafil TAŞÇI Temsilci


ERZURUM / AŞKALE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Murat YALAUÇ Temsilci


ERZURUM / BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Necmeddin KAYA Baştemsilci
Asım TORTUMLU Temsilci
Atilla KUKARACI Temsilci
Ayhan OVAT Temsilci
Durdağı KARAMAN Temsilci
Gamze PASİNLİ Temsilci
Hanifi SULAK Temsilci
Necati KIZILTAŞ Temsilci
Nejdet SEFİLOĞLU Temsilci
Orhan ZAMUR Temsilci
Rafet YANIK Temsilci


ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / ESKİ GENEL MÜD.
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Abdulkadir TEKDİR Temsilci
Bayramlı KUKARA Temsilci
Engin AKYÜZ Temsilci
Levent BAYARSLAN Temsilci
Muammer GÜNAY Temsilci
Murat BAĞAÇLI Temsilci
Özdemir DİYARBAKIRLIOĞLU Temsilci


ERZURUM / ÇAT BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Yılmaz POLAT Temsilci


ERZURUM / İSPİR BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Selim YAZICI Temsilci


ERZURUM / KÖPRÜKÖY BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Reis TÜRK Temsilci


ERZURUM / NARMAN BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Eyüp TEKİN Temsilci


ERZURUM / OLTU BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Erdem ELİBOL Temsilci


ERZURUM / PALANDÖKEN BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Bülent KILBAŞ Temsilci
Cemal KULLEBİ Temsilci
Cevdet YILDIZ Temsilci


ERZURUM / PAZARYOLU BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Davut EREN Temsilci


ERZURUM / ŞENKAYA BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Yaşegül ÖZGEN Temsilci


ERZURUM / TEKMAN BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Veysel ATMACA Temsilci


ERZURUM / TORTUM BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Metin BEYŞER Temsilci


ERZURUM / UZUNDERE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Osman DEMİRCAN Temsilci


ERZURUM / YAKUTİYE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Veysel ALACA Temsilci
Bilent ÖZSERDAR Temsilci
Memet Kasım KÜÇÜKOĞLU Temsilci
Muhammet İkbal TÜZÜN Temsilci
 

İzlenme Sayısı :8765

Bu sayfada hata, eksik bilgi yada telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyor iseniz buraya tıklayarak lütfen bize bildirin   Son Güncelleme:30.09.2014 09:41:19
 
© Copyright 2004 Hizmet-İş Sendikası