HİZMET-İŞ HAK-İŞ  
 
Yetkili Girişi
Genel Yönetim Kurulu
Genel Denetleme Kurulu
Genel Disiplin Kurulu
Şube Başkanlıkları
Bölge Başkanlıkları
İl ve İlçe Başkanlıkları
İrtibat Büroları
İşyeri Sendika Temsilcileri
Kadın Komitesi
Engeliler Komitesi
Kültür Sanat Komitesi
Gençlik Komitesi
Personel (Merkez)
Personel (Taşra)
 


KAHRAMANMARAŞ ŞUBE BAŞKANLIĞINA BAĞLI İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ
GAZİANTEP / NİZİP BELEDİYESİ
GAZİANTEP / NİZİP / TATLICAK BELEDİYESİ
GAZİANTEP / NURDAĞI BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / ANDIRIN BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / ANDIRIN / YEŞİLOVA BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / BAYDEMİRLİ BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ
KAHRAMANMARAŞ / BEYOĞLU BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / DÖNGELE BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / FATİH BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / ILICA BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / KALE BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / KARADERE BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / KÜRTÜL BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / ÖNSEN BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / ŞAHİNKAYASI BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / TEKİR BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU / KILILI BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU / ŞEKEROBA BELEDİYESİ
KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU / YEŞİLYÖRE BELEDİYESİ


GAZİANTEP / NİZİP BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Ahmet ANAR Baştemsilci
Abdullah AKSU Temsilci
Mustafa DÖLEK Temsilci
Ömer Faruk ÇİLKIZ Temsilci


GAZİANTEP / NİZİP / TATLICAK BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Mehmet Reşat KARADAĞ Temsilci


GAZİANTEP / NURDAĞI BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Abdurrahman DEMİRDELEN Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / ANDIRIN BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Erol KOCABAŞ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / ANDIRIN / YEŞİLOVA BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Mehmet TAN Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / BAYDEMİRLİ BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Mehmet YENİGÜL Temsilci


KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Hacı Mehmet MERK Baştemsilci
Mehmet IŞIK Baştemsilci
Osman Bedrettin ERGÜVEN Baştemsilci
Abdullah KARAMANLI Temsilci
Ali GÜMÜŞBAŞ Temsilci
Durdu Mehmet KAHYA Temsilci
Dursun AKIN Temsilci
Güneyde ÇOLAK Temsilci
İsa IŞIK Temsilci
Mehmet YORULMAZ Temsilci
Ökkeş ÇAM Temsilci
Remzi KÖMÜR Temsilci
Yalçın GÖKPINAR Temsilci
Ziya KÜÇÜK Temsilci


KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Güneyde ÇOLAK Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / BEYOĞLU BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Eyüp BOLAT Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Halil KARAGÖZ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / DÖNGELE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Hazret YILMAZ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / FATİH BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Mustafa BAĞRIAÇIK Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / ILICA BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Turgut ARDIÇ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / KALE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Süleyman KAPLAN Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / KARADERE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
İsmail BALTACI Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / KÜRTÜL BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
............................................. Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / ÖNSEN BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Ahmet GÜNDEŞ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Erdal MUTLU Temsilci
Remzi ADEMOĞLU Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / ŞAHİNKAYASI BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Mustafa HİLAL Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / TEKİR BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Cafer CANİŞ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Hacı SARI Temsilci
Mesut ERGÜVEN Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU / KILILI BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Veli ÜNLÜ Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU / ŞEKEROBA BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Abdullah ÖZTÜRK Temsilci


KAHRAMANMARAŞ / TÜRKOĞLU / YEŞİLYÖRE BELEDİYESİ
ADI ve SOYADI
GÖREVI
Mahmut SARIÇİÇEK Temsilci
 

İzlenme Sayısı :5824

Bu sayfada hata, eksik bilgi yada telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyor iseniz buraya tıklayarak lütfen bize bildirin   Son Güncelleme:22.04.2014 12:59:09
 
© Copyright 2004 Hizmet-İş Sendikası